فارسی
  • انگلیسی

021-22054414 -- 09125904227

ارسال سریع کالا به سراسر ایران

درباره ما

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی کالادرمان


کالا درمان سایت تخصصی در حوزه تجهیزات پزشکی می باشد

این سایت مرجعی مطمئن و تخصصی جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی می باشد و در این زمینه تمرکز و فعالیت نموده است. کالا درمان در راستای افزایش دانش کاربران این حوزه،( از جمله: بیماران، پزشکان و مراکز درمانی )، ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب و تصمیم گیری راحت، خرید، تجهیز و دسترسی به نیازهای پزشکی و درمانی، طراحی شده است.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی کالا درمان به عنوان مرجع اینترنتی ارائه کننده خدمات مشاوره خرید و انتخاب کالای پزشکی برای کلیه مشتریان این حوزه و خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی می باشد.

About Us
About Us
About Us

خدمات کالادرمان

تیم مهندسی پزشکی کالا درمان با یک دهه تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی کلینیکال، تجهیزات پزشکی خانگی عمومی و پیشرفته و کالاهای پزشکی بیمارستانی، سعی بر ایجاد یک سایت اینترنتی نموده تا شما عزیزان امکان مشاهده تنوع عظیمی از محصولات و تجهیزات مختلف پزشکی را به صورت اینترنتی داشته باشید و همچنین پس از انتخاب کالا در این تنوع بی نظیر، بتوانید تنها با چند کلیک، خرید خود را با اطمینان انجام دهید

اطلاعات و ویژگی های هر محصول از دید مهندسی پزشکی و با رعایت حق انتخاب برای مشتریان نوشته شده است تا بتوانیم امکان مقایسه صحیح کالاهای پزشکی مختلف را به ارمغان بیاوریم. گروه کالا درمان سعی بر تصحیح روند خرید کالای پزشکی، طبق اصول استاندارد مشاوره و خرید را دارد.

کالا درمان تمامی تجهیزات پیشنهاد شده را تنها از نماینده رسمی تجهیزات پزشکی و یا نمایندگی مجاز و انحصاری معتبرترین برندها، جهت توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی به مشتریان معرفی می نماید.


اهداف فروشگاه اینترنتی کالادرمان


۱- رضایت شما مشتریان و بیماران گرامی

۲- ارسال سریع کالا

۳- تضمین اصل بودن کالا و ارائه گارانتی

۴- راهنمای استفاده از محصولات پزشکی

۵- خدمات پس از فروش معتبر

۶- ضمانت بهترین قیمت

ارتباط با ما

  • خیابان دکتر فاطمی خیابان هشت بهشت پلاک 18

  • شعب: تهران، کرج ،کرمانشاه

  • 021-22054414

  • 09125904227