فارسی
 • انگلیسی

021-22054414 -- 09125904227

ارسال سریع کالا به سراسر ایران

اجاره دستگاه و تجهیزات پزشکی

اجاره اکسیژن ساز

تنفس، نیازی که انسان هر ثانیه به آن احتیاج دارد پس زمانیکه شما یا همراهان شما با مشکلات تنفسی روبه رو می شوید بهتر است که اطلاعات پایه ای در رابطه با بیماری های تنفسی و دستگاه های مرتبط را داشته باشید . اجاره اکسیژن ساز نیز زمانی که بیمار باید در منزل هم اکسیژن درمانی شود مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا بیمار های تنفسی نظیر: بیمارهای مزمن ریوی، COPD، آسم، سرطان ریه، آنفولاتزا، عفونت ریه، ذات الریه، کرونا، بیمارهای تنفسی نشات گرفته از بیماری قلبی و… است، که هر کدام از این ها و خیلی از بیماری های ریوی تنفسی دیگر ممکن است نیاز شما را به دستگاه اکسیژن ساز ایجاد کند.

چه موقع به تجهیزات تنفسی نیاز پیدا می کنیم؟

بیماری های بسیاری از جمله بیماری های قلبی و یا ریوی وجود دارند که باعث از کار افتادن و یا کاهش بازدهی دستگاه تنفسی شخص می شوند. در این شرایط بیمار قادر به تنفس معمول خود نخواهد بود و نیاز به کمک های جانبی برای حفظ مکانیزم تنفسی بدن می باشد. دستگاههای اکسیژن ساز از جمله تجهیزات پزشکی می باشند که اکسیژن غنی شده را تحویل بیمار می دهند.

اکسیژن غنی شده چیست؟

هوایی که در اطراف ما وجود دارد حدودا شامل %۲۱ اکسیژن، %۷۸ نیتروژن و %۱ گازهای دیگر می باشد. همانطور که از اعداد قابل رویت است اکثریت این هوا را گاز نیتروژن تشکیل می دهد که خب در بدن جذب نمی شوند. در حالت عادی و در بدن یک شخص سالم، بدن با بیرون فرستادن نیتروژن و دیگر عناصر مازاد از طریق بازدم اقدام به فیلتر نمودن هوا می کند. پس در نهایت بدن ما تنها اکسیژن خالص را جذب و استفاده می کند. فرآیند فیلتر کردن و فشرده سازی اکسیژن توسط اکسیژن سازها غنی سازی اکسیژن نامیده می شود. در این شرایط است که بیمار نیاز به تجهیزات تنفسی مانند اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن پیدا می کند.

Oxygen Rent

چه چیزی درباره دستگاه اکسیژن ساز باید بدانید؟

دستگاه اکسیژن ساز، اکسیژن هوا را از اتاق می گیرد و نیتروژن را فیلتر می کند. این فرآیند باعث می شود که مقادیر بیشتری از اکسیژن مورد نیاز برای اکسیژن درمانی را فراهم کند.

این دستگاهها ممکن است بزرگ و ثابت یا کوچک و قابل حمل باشند. تغلیظ کننده ها با مخازن یا سایر ظروف تامین کننده اکسیژن متفاوت هستند. زیرا این دستگاه از پمپ های الکتریکی برای افزایش غلظت هوای اطراف استفاده می کند.

هنگام استفاده از اکسیژن ساز به نکات زیر توجه کنید:

 • از اکسیژن سازها یا هر دستگاه حاوی اکسیژن در نزدیکی شعله آتش یا هنگام سیگار کشیدن استفاده نکنید. این دستگاه ها منبع اکسیژن بوده و بسیار قابل اشتعال می باشد.
 • اگر از اکسیژن ساز در خانه استفاده می کنید اطراف آنرا باز بگذارید تا هوا به خوبی گردش داشته باشد.
 • هیچ دریچه ی ورودی هوا را مسدود نکنید زیرا ممکن است بر عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد. توجه کنید که دستگاه تنها با دریافت صحیح هوای اطرف می تواند کار کند.
 • به طور دوره‌ای دستگاه خود را چک کنید تا هیچ ایراد بزرگی در آن پدید نیاید. به این منظور حتما سعی کنید که زمان تعویض زئولیت دستگاه را مد نظر داشته باشید.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهم‌ترین ابزارهای کمک تنفسی برای بیماران تنفسی است که به ویژه در بیماران مزمن ریوی، کاربردهای زیادی دارد. این دستگاه به عنوان مولد اکسیژن پزشکی شناخته می‌شود که برخلاف سیلندر (کپسول) اکسیژن، اکسیژن مورد نیاز بیمار را تولید می‌کند. امروزه اغلب پزشکان استفاده از این دستگاه را به جای سیلندر اکسیژن توصیه می‌کنند؛ چرا که بیمار نیازی به شارژ مداوم کپسول ندارد.

استفاده از اکسیژن سازها با رعایت چند نکته ساده و البته مهم، گزینه ای بسیار معقول و به صرفه برای بیماران می باشند. همچنین دور ماندن از محیط آلوده بیمارستان ها مزیت بزرگی برای این دستگاه ها می باشد، که شما را ترغیب به استفاده از آنها می کند.

جدا از عملکرد موثر آنها، خرید و اجاره اکسیژن ساز در مقایسه با هزینه های سرسام آور بیمارستان ها هزینه کمتری را برای بیمار در پی خواهد داشت. همچنین شما می توانید از این دستگاههای کاربردی در خانه و یا محل کار خود استفاده کنید.

دستگاه اکسیژن ساز، قابل حمل است و به همین دلیل می‌توان آن را در منزل مورد استفاده قرار داد؛ بنابراین بیمارانی که تنها به استفاده از دستگاه احتیاج دارند اغلب با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزلشان این نیاز را رفع می‌کنند.

مقدار خلوص اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز به راحتی قابل تنظیم است؛ بنابراین لازم نیست با اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی نگران کمبود یا افراط اکسیژن باشید. سایر ویژگی‌های دستگاه اکسیژن ساز شامل:

 • نمایش درصد خلوص اکسیژن به صورت لحظه‌ای
 • قابلیت استفاده در مراکز درمانی و منازل
 • قابلیت حمل آسان
 • جابجایی راحت و آسان
 • قابلیت ارائه اکسیژن تا 96 درصد خلوص
 • تنظیمات و کارکرد آسان

انواع دستگاه اکسیژن ساز

برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز مناسب باید با انواع متداول آن آشنایی داشته باشید. فارغ از برندها و مدل‌های مختلف این دستگاه، اکسیژن ساز دو نوع غالب است که شامل:

اکسیژن ساز ثابت

اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتری موجود می باشند. این دستگاه‌ها اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت پیوسته تولید می کنند. با توجه به اینکه اکثر اکسیژن سازهای خانگی چرخ دارند جابجایی آنها از اتاقی به اتاق دیگر به راحتی امکان پذیر می باشد. همچنین بیماران می توانند با استفاده از سوند های بلند، به راحتی در منزل تحرک داشته باشند. مزیت خوبی که اکسیژن سازهای ثابت دارند، قابلیت جا به جای آسان آنها است که متناسب با جای بیمار می توانید عوض کنید. در واقع بهترین نوع دستگاه برای استفاده در منزل نوع ثابت می باشد.

این نوع اکسیژن سازها نسبت به اکسیژن ساز های پرتابل، وزن بیشتری دارند و قابل حمل نمی باشند. به همین دلیل از آنها در منزل، مراکز درمانی، باشگاه های ورزشی و صنعت به صورت ثابت استفاده می شوند. این دستگاه‌ها به دو صورت پالسی و مداوم اکسیژن تولید می‌کنند، و معمولا برای افرادی که سطح اکسیژن خیلی کمی دارند این دستگاه پیشنهاد می شود.

در کارکرد پالسی، دستگاه اکسیژن ساز طی فاصله زمانی های مشخص به صورت مقطعی، میزان اکسیژن مشخصی را تولید می کند. در کارکرد مداوم، اکسیژن ساز به صورت یکسره و بدون توقف اکسیژن تولید می کند. برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی حاد در منزل و مراکز درمانی، اکسیژن باید به صورت مداوم تولید شود.

اکسیژن ساز قابل حمل

این اکسیژن سازها شبیه به نسخه خانگی کار می کند، فقط شما می توانید از آن در بیرون از منزل و در ماشین خود استفاده کنید. این نوع دستگاهها با باتری قابل شارژ کار می کند. محفظه ی این دستگاه در بسته‌ای قرار می‌گیرد که با یک دسته یا با یک بند از روی شانه شما عبور کرده و به شما وصل می شود.

این نوع از اکسیژن سازها به صورت پالسی به شما اکسیژن می‌دهند. به این معنی که هر بار که استنشاق می‌کنید، اکسیژن در ادامه خارج می‌شود. برخی از مدل ها همچنین می توانند اکسیژن را با سرعت جریان ثابت به شما بدهند.

توجه کنید که در هنگام استفاده از اکسیژن سازهای قابل حمل تمامی دستورالعمل‌های پزشک و دستورالعمل‌های همراه دستگاهتان را رعایت می کنید. همچنین توصیه می شود که به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • در صورتی که می خواهید مدتی به بیرون از خانه بروید، یک باتری یدکی همراه خود داشه باشید
 • دستگاه و وسایل جانبی آنرا مانند لوله، ماسک صورت، فیلتر، لوله تنفسی و . . . را همیشه تمیز نگه دارید
Oxygen Rent

چرا استفاده از اکسیژن ساز رواج پیدا کرده است؟

اکسیژن سازها و کپسول های اکسیژن از پراستفاده ترین تجهیزات پزشکی برای درمان بیماران می باشند. امروزه استفاده از این تجهیزات پزشکی بدلیل قیمت معقول آنها بسیار رواج پیدا کرده است. همچنین انعطاف پذیری آنها در کاربری در خانه و حتی در محل کار مزیت بزرگ آنها محسوب می شود که طیف وسیعی از کاربردهای مختلف را ممکن می سازد. هر کدام از این تجهیزات ویژگی های خاص خود را دارند که آنها را برای استفاده توسط بیماران مختلف مناسب می سازند. با این حال و با توجه به شرایط بیمار شما،ممکن است مایل به استفاده هر دو و یا فقط یکی از آنها باشید.

نکات مهم درخصوص اجاره اینترنتی اکسیژن ساز

در زمان اجاره اینترنتی دستگاه اکسیژن ساز باید به نکات مهمی توجه داشت که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قیمت دستگاه، مدت زمان اجاره و نحوه ارسال آن اشاره کرد. فراموش نکنید که نحوه ارسال دستگاه اهمیت زیادی دارد؛ چراکه هرگونه ضربه و جابه‌جایی‌های غیراستاندارد امکان آسیب و عدم کارکرد دستگاه را به‌دنبال دارد. و همچنین دستگاه های حیاتی مانند اکسیژن ساز را فقط از سایت های معتبر مانند کالا درمان اجاره کنید. چرا که درصد خلوص اکسیژن انتقال داده شده به بیمار، کیفیت دستگاه و به روز و در حد نو بودن دستگاه، از نکات مهم برای اجاره می باشد.

سوالات متداول

انواع برندهای دستگاه اکسیژن ساز کدام اند؟

چنانچه به‌دنبال اجاره اکسیژن ساز درتهران، کرج و یا کرمانشاه می باشید. توجه به برند دستگاه را فراموش نکنید. از مهم‌ترین برندهای موجود در بازار می‌توان به برندهای ایرانی سوشیا،اکسیژن پلاس، اکساز، ای جی تی و برندهای خارجی Nidek ،Philips Zenith Med، AIRSEP، INOGEN، LONGFIAN اشاره کرد. در کالادرمان بهترین کیفیت دستگاه های اکسیژن ساز را در کمترین زمان از ما بخواهید.

مزایای اجاره اکسیژن ساز در منزل

اجاره اکسیژن ساز در منزل برای افرادی که مدت بستری آنها به پایان رسیده اما به دلیل بیماری قلبی یا ریوی، به اکسیژن خالص نیاز دارند، بسیار مفید است. این کار به بیمار کمک می کند تا در منزل و در کنار عزیزان خود به معالجه بپردازد و زودتر بهبود پیدا کند. به علاوه، با اجاره این دستگاه دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان و پرداختن هزینه های اضافی نخواهید بود. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به تنفس طبیعی
 • تصفیه و تنظیم گردش خون
 • جلوگیری از بالا رفتن فشار خون
 • جلوگیری از بروز استرس و اضطراب
 • تضمین سلامت سیستم عصبی مادر باردار و جنین
 • کمک به فعالیت طبیعی ریه های افراد سیگاری و بیمار
 • کاهش احتمال ابتلای فرد به بیماری های قلبی و عروقی
 • جلوگیری از بروز علائم خطرناک بیماری های تنفسی مانند: آسم
 • کمک به کارکرد درست مغز و افزایش میزان هوشیاری در بیماران
 • انجام فرایند خون رسانی به پوست افراد و جلوگیری از پیری زودرس
 • انجام فرایند خون رسانی به بافت های مختلف بدن و تنظیم سطح اکسیژن خون
Oxygen Rent

مشکلات ناشی از سطح اکسیژن خون بالا:

 • اکسیژن باعث اکسید شدن و یا به عبارتی سوزانده شدن و به تعبییر ساده باعث از بین رفتن و مرگ سلولی بافت های حساس می گردد
 • در بیماران با بیماری مزمن ریوی باید در زمان تجویز اکسیژن احتیاط بیشتری انجام داد، چون ممکن است به آپنه و یا قطع تنفس منجر شود
 • در صورت استفاده از اکسیژن با غلظت های بیش از ۹۶ درصد اکسیژن به عنوان ماده ای سمی و تخریب کننده به مجاری تنفسی آسیب می رساند
 • صدمات وارده به سلولهای پوششی مجاری تنفسی و میکرو عروق و سایر سلولهای دفاعی می‌تواند تا مرحله از بین رفتن این سلول ها پیش رود. در صورت ادامه، این روند می‌تواند باعث ایجاد سندروم حاد تنفسی گردد

مشکلات ناشی از سطح اکسیژن خون پایین:

 • سیانوز
 • گیجی
 • سردرد
 • سرفه
 • تعریق
 • تپش قلب
 • تنگی نفس
 • خس خس سینه
 • کند شدن ضربان قلب

توجه داشته باشید که برخی از افراد با سطح اکسیژن پایین ممکن است هیچ یک از علائم گفته شده را نداشته باشند. در این حالت فقط یک متخصص مانند پرستار و یا پزشک می تواند هیپوکسی را تشخیص دهد.

Oxygen Rent

چگونه از دستگاه اکسیژن ساز در خانه استفاده کنم؟

اگر مشکلات تنفسی دارید و نیاز به دریافت اکسیژن برای طولانی مدت دارید، ممکن است پزشک اجاره اکسیژن ساز در منزل را به شما توصیه کند. با توجه به اینکه این دستگاهها توسط برق کار می کند، بنابراین باید همیشه آن را به برق متصل کنید تا به درستی کار کند.

دستورالعمل های دستگاه را در مورد نحوه استفاده و نگهداری آن دنبال کنید. به توصیه های پزشک درباره اینکه سطح اکسیژن خون را در چه حدی نگه دارید، مشورت کنید. این عدد معمولا به صورت لیتر در دقیقه است.

از لوله تنفسی بلند استفاده کنید

طول شیلنگ نازال از 1.5 متر شروع می شود و شما می‌توانید لوله‌ای را که از دستگاه به سمت بینی شما کشیده می‌شود تا 15 متر با اتصال شلنگ گسترش دهید. اگر قصد انجام این کار را دارید، مراقب باشید در حین راه رفتن روی شلنگ ضربه نخورد.

استفاده از مرطوب کننده اکسیژن ساز

اگر اکسیژن اضافی که دریافت می کنید بینی شما را خشک می کند، شما می توانید یک سوم لیوان اکسیژن ساز را با آب مقطر پر کنید. این کار باعث می شود اکسیژنی را که تنفس می کنید، مرطوب شود. معمولا تمامی اکسیژن سازها یک لیوان برای مرطوب کردن اکسیژن تولید شده دارند. پس پر کردن این محفظه تا مقدار مناسب و تمیز نگه داشتن آن بسیار مهم می باشد.

به چه صورت اکسیژن ساز را تمیز کنیم؟

شما باید دستگاههای تنفسی خود را از جمله اکسیژن ساز به طور منظم تمیز کنید تا از دریافت خالص هوای پاک اطمینان داشته باشید.

لوله و ماسک صورت

هفته ای یکبار با آب گرم و صابون و به صورت ملایم بشویید.سپس بگذارید در هوا خشک شود و اجازه ندهید آب وارد لوله شود. اگر لوله آسیب دیده به نظر می رسد، می توانید شیلنگ مناسب را از تامین کننده اکسیژن خود دریافت کنید.

فیلتر اکسیژن ساز

حداقل ماهی یکبار آن را تمیز کنید. آن را بیرون آورده و در ظرف تمیزی که پر از آب و صابون است فرو ببرید. برای از بین بردن هرگونه کثیفی یا گرد و غبار، آن را با یک دستمال شستشو دهید، سپس آن را زیر آب بشویید تا باقیمانده صابون پاک شود. فیلتر را روی یک حوله خشک و تمیز قرار دهید و قبل از اینکه دوباره بر روی اکسیژن ساز نصب کنید، کاملاً آنرا خشک کنید.

لیوان اکسیژن ساز

هر 3 روز یکبار آن را با صابون ظرفشویی و آب گرم ملایم تمیز کنید. همچنین می توانید آن را در مخلوطی از سرکه و آب به مدت چند دقیقه خیس کنید تا باکتری های باقی مانده از بین برود. بطری را با یک حوله ی کاغذی خشک کنید، سپس بگذارید خشک شود.

سطح اکسیژن خون را چگونه در منزل اندازه بگیریم؟

سطح اکسیژن خون را با دستگاه کوچکی به نام پالس اکسیمتر کنترل می کنند. البته روش های دقیق تری برای سنجش اکسیژن خون وجود دارند ولی پالس اکسیمتر ها بدلیل ارزانی و در دسترس بودن بهترین گزینه می باشند.

پالس اکسیمترها معمولاً روی نوک انگشت قرار می گیرند. این دستگاه ها از پرتوهای نور برای اندازه گیری غیرمستقیم سطح اکسیژن خون بدون نیاز به نمونه خون استفاده می کنند. این خود مزیتی بسیار بزرگ می باشد زیرا می توان سطح اکسیژن خون را از کودکان تا بزرگسالان را به صورت غیرتهاجمی اندازه گیری کنیم.

هنگام استفاده از پالس اکسیمتر باید به نکات زیر توجه کنید:

 • دستورالعمل های سازنده را برای استفاده دنبال کنید
 • بر طبق توصیه های پزشک خود حتما با فاصله ها زمانی سطح اکسیژن خود را بررسی کنید
 • چند ثانیه صبر کنید تا دستگاه سطح اکسیژن شما را بگیرد و یک عدد ثابت را نمایش بدهد
 • آرام نشسته و قسمتی از بدن خود را که پالس اکسیمتر به آن متصل است (معمولا دست) را تکان ندهید
 • سطح اکسیژن گرفته شده خود و تاریخ و زمان آنرا را یادداشت کنید تا بتوانید هر گونه تغییری را متوجه شده و در صورت لزوم به پزشک خود اطلاع دهید
 • هنگامی که پالس اکسیمتر را روی انگشت خود قرار می دهید، مطمئن شوید که دست شما گرم، آزاد و زیر سطح قلب قرار بگیرد. اگر بر روی دست خود لاک دارید، لاک را پاک کنید

برای خرید یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز چه کاری بکنم؟

اگر مایل به خرید و یا اجاره تجهیزات تنفسی می باشید، متخصصین ما در شرکت کالا درمان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستند. ما به شما بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت را پیشنهاد می دهیم. تجهیزات تنفسی ما شامل دستگاه اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و پالس اکسیمتر می باشد. این تجهیزات مورد استفاده بیماران مختلف مانند بیماران کرونایی و بیمارن قلبی می باشد. همچنین طیف وسیعی از این دستگاهها وجود دارند که شما بایستی با توجه به نیاز بیمار خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از مشخصات و قیمت دستگاهها با متخصصان ما در شرکت کالا درمان تماس بگیرید.

اکسیژن ساز را با بهترین قیمت کرایه کنید

فراموش نکنید که یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت جهت اجاره اکسیژن ساز مدت زمان، برند و حجم آن است.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل مزایای مختلفی دارد، از جمله:

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل چیست؟

1- اولین و بهترین مزایای اجاره تجهیزات پزشکی این است که این تجهیزات را به سادگی چه در منزل، محل کار و هر جایی که نیاز باشد تحویل می گیرید.

2- طی اجاره این دستگاه ها و تجهیزات از آموزش های استفاده از آن بهره مند می شوید و می توانید بسیار ساده از آن ها استفاده کنید. وجود مشاوران و متخصصان در این امر می تواند کمک شایانی به شما کند تا با اعلام مشخصات و توضیحات بالینی بیمار و یا سالمند خود بهترین و مناسب ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی را دریافت کنید. همچنین با اجاره تجهیزات پزشکی می توانید از به روز ترین مدل های بازار و بهترین کیفیت ها بهره ببرید.

انواع تجهیزات پزشکی قابل اجاره

بسیاری از تجهیزات پزشکی تنفسی، قلبی ، ارتوپدی و تجهیزات ICU , CCU را می توانید به سادگی اجاره کنید؛ دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی، تخت، تشک، ساکشن، پمپ سرنگ، اکسیژن ساز، نبولایزر، پالس اکسیمتر، فشارسنج و ... .

از خدمات بارز شرکت مهندسی پزشکی کالا درمان در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

- معرفی جدیدترین و بهترین برندهای تجهیزات پزشکی از نظر کیفیت .

- معرفی مناسب ترین برندها از نظر قیمت.

- خرید و یا اجاره تجهیزات پزشکی آی سی یو و سی سی یو (ICU – CCU).

- ارسال تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر شما.

- پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته جهت نصب، راه اندازی و رفع عیب تجهیزات پزشکی.

- اجاره تجهیزات پزشکی بصورت شبانه روزی در سطح مناطق شمال، غرب، شرق و مرکز تهران، کرج و کرمانشاه ارائه می‌گردد.

در صورتی که برای درمان بیماران عزیزتان به اجاره تجهیزات پزشکی نیاز دارید می توانید اجاره تجهیزات پزشکی در منزل را از شرکت کالا درمان انجام دهید،و جهت هماهنگی اجاره کلیه تجهیزات پزشکی در منزل با شماره تلفن22054414-021 و یا 09125904227 (پاسخگویی 24 ساعته) تماس حاصل نمایید.

اجاره تجهیزات اتاق ICU و CCU

در صورت نیاز به تجهیزات پزشکی بیمارستانی از جمله تجهیزات مورد نیاز اتاق ICU و CCU امکان اجاره آن ها نیز وجود دارد و نیازی به خرید محصولات وجود ندارد، دقت داشته باشید که این تجهیزات، توسط پزشکان متخصص تجویز می شوند، پیش از اجاره تجهیزات پزشکی، از پزشک متخصص مشورت بگیرید تا مشکلی به وجود نیاید.

Rent

توصیه های مهم هنگام اجاره تجهیزات پزشکی در منزل و شبانه روزی

همانطور که گفته شد اجاره تجهیزات پزشکی می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد، ولی در صورتی که به این توصیه ها دقت کنید:

• کیفیت و استاندارد دستگاهی که میخواهید اجاره کنید را بسنجید و از مراکز معتبر این تجهیزات را اجاره کنید.

• سالم بودن دستگاه هنگام تحویل، یکی از توصیه های مناسب است، به همین دلیل خانواده ها هنگام تحویل گرفتن تجهیزات باید ابتدا آن ها را تست کرده و در صورت سالم بودن، دستگاه را اجاره و یا خریداری کنند.

• مطمئن شوید تجهیزاتی که اجاره میکنید مناسب بیمار و یا سالمند شما باشد و تمام نیاز های او را پاسخ دهد، برای این کار با پزشکان و مشاوران مشورت کنید.

• بسیاری از تجهیزات پزشکی قابل اجاره، بنا به بیماری فرد، سن و حتی جنسیت آنها میتواند تفاوت هایی داشته داشته باشد که قابل توجه هستند.

• وزن بیمار و طول دوره استفاده بیمار را حتما به مشاورین و متخصصان این امر توضیح دهید تا مناسب ترین دستگاه را اجاره کنید.

• قبل از شنیدن هر توصیه و اقدامی در جهت اجاره تجهیزات پزشکی با پزشک معالج بیمار و یا سالمند خود مشورت کرده و طبق آن عمل کنید.

• اگر دستگاه و تجهیزات مورد نظر شما دارای قطعات مصرفی هستند، حتما آنها را تهیه کنید و توجه داشته باشد از لوازم مصرفی مناسب همان دستگاه استفاده کنید.

چه افرادی به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل نیاز دارند؟

اجاره تجهیزات پزشکی یکی از رایج ترین اقداماتی است که برای بیماران در سنین مختلف و با شرایط مختلف انجام می شود. بسیاری از بیماران بعد از گذران دوره نقاهت در بیمارستان، در منزل نیز نیاز به ادامه درمان دارند. به این منظور، نیازمند اجاره برخی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی هستند که خریدشان مقرون به صرفه نیست. حتی گاهی برای مراکز درمانی هم، اجاره این دستگاه ها هزینه کمتری نسبه به خرید آنها دارد.

تجهیزات پزشکی را چند روز می توان اجاره کرد؟

زمان اجاره تجهیزات پزشکی به تجویز پزشک و نیاز بیمار وابسته است و محدودیتی ندارد شما می توانید تجهیزات را روزانه، هفتگی، ماهانه و… اجاره کنید.

آیا تجهیزات پزشکی به درب منزل هم ارسال می شود؟

بله، امکان ارسال به درب منزل در تهران و هم در شهرستان ها وجود دارد.

رزرو و اجاره تجهیزات پزشکی از کالادرمان چگونه انجام می شود؟

برای رزرو هر یک از تجهیزات پزشکی مورد نظر با شماره تلفن 22054414-021 تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما خواهند بود.

آیا تجهیزات پزشکی را تنها اجاره می دهید یا امکان خرید هم وجود دارد؟

بله تجهیزات پزشکی کالادرمان هم اجاره داده می شود هم امکان خرید آن ها وجود دارد.

Rent

اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای اجاره کردن تجهیزات پزشکی در تهران هستید، کالا درمان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در این مجموعه انواع دستگاه ها و تجهیزات مورد نیازتان را می توانید با قیمتی مناسب به صورت شبانه روزی، هفتگی و ماهانه اجاره کنید. علاوه بر این، کارشناسان خبره این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا بهترین دستگاه را برای بیمار خود انتخاب کنید تا طول درمان کاهش یابد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا دستگاه مورد نظرتان را به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید.

ارتباط با ما

 • خیابان فاطمی خیابان هشت بهشت پلاک 18 واحد 5

 • 021-22054414

 • 09125904227