فارسی
  • انگلیسی

021-22054414 -- 09125904227

ارسال سریع کالا به سراسر ایران

حفظ حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی کالادرمان


کالا درمان سایت تخصصی در حوزه تجهیزات پزشکی می باشد

این سایت مرجعی مطمئن و تخصصی جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی می باشد و در این زمینه تمرکز و فعالیت نموده است. کالا درمان در راستای افزایش دانش کاربران این حوزه،( از جمله: بیماران، پزشکان و مراکز درمانی )، ارائه مشاوره رایگان برای انتخاب و تصمیم گیری راحت، خرید، تجهیز و دسترسی به نیازهای پزشکی و درمانی، طراحی شده است.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی کالا درمان به عنوان مرجع اینترنتی ارائه کننده خدمات مشاوره خرید و انتخاب کالای پزشکی برای کلیه مشتریان این حوزه و خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی می باشد.

Privacy

حفظ حریم خصوصی

کالا درمان به اطلاعات مندرج در پروفایل های شخصی که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می رسد، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کالا درمان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی کالا درمان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه های ذی‌صلاح ارائه کند.


اهداف فروشگاه اینترنتی کالادرمان


۱- رضایت شما مشتریان و بیماران گرامی

۲- ارسال سریع کالا

۳- تضمین اصل بودن کالا و ارائه گارانتی

۴- راهنمای استفاده از محصولات پزشکی

۵- خدمات پس از فروش معتبر

۶- ضمانت بهترین قیمت

ارتباط با ما

  • خیابان دکتر فاطمی خیابان هشت بهشت پلاک 18

  • شعب: تهران، کرج ،کرمانشاه

  • 021-22054414

  • 09125904227