فارسی
 • انگلیسی

021-22054414 -- 09125904227

ارسال سریع کالا به سراسر ایران

اجاره دستگاه و تجهیزات پزشکی

اجاره دستگاه سی پپ و اتوسی پپ:

دستگاه سی پپ چیست؟

سی پپ مخفف (continuous positive airway pressure)یک فشار مثبت در مسیر راه هوایی است، یک روش درمانی که برای بیمارانی که آپنه خواب (ایست تنفسی و یا خر و پف) دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه CPAP سی پپ برای باز نگهداشتن مسیر راه هوایی از یک فشار مثبت ملایم استفاده می کند و برای بیمارانی استفاده می شود که مشکل تنفسی هنگام خواب دارند.

آپنه انسدادی خواب (OSA) باعث وقفه یا ایست تنفسی می شود، اغلب به این دلیل که گلو یا مجرای هوایی بیمار برای مدت کوتاهی روی هم می افتد یا چیزی موقتا آن را مسدود می کند.

یک دستگاه CPAP سی پپ جریان ثابتی از اکسیژن را در هنگام خواب به بینی و دهان بیمار می فرستد. این کار راه های هوایی بیمار را باز نگه می دارد و به بیمار کمک می کند تا به طور طبیعی نفس بکشید.

Cpap Rent

دستگاه سی پپ چگونه کار می کند و برای چه افرادی مناسب است؟

دستگاه سی پپ توسط فشار مثبت مداوم راه هوایی را هنگام خواب باز نگه می دارد تا اکسیژن مورد نیاز برای عملکرد مطلوب به بدن برسد. در واقع سی پپ هوای اتاق را دریافت می‌کند و پس از تصفیه و فشرده سازی آن از طریق لوله و ماسک هوا به ریه شخص منتقل می کند. افرادی که شرایط ذیل را دارند می توانند از سی پپ استفاده کنند.

 • افرادی که مشکلات تنفسی، ایست تنفسی و یا آپنه خواب دارند
 • افرادی که بیماری های قلبی دارند
 • افرادی که انحراف بینی یا سینوزیت دارند
 • افرادی که به بیماری های قلبی و عروقی مبتلا هستند
 • افرادی که سکته کرده اند
 • افرادی که به صورت مداوم از آرام بخش یا الکل استفاده می کنند
 • افرادی که بدلیل چاقی خواب مناسبی ندارند و BMI بالایی دارند
 • افرادی که طول روز احساس خواب آلودگی و خستگی دارند.

مزایای استفاده از دستگاه CPAP سی پپ چیست؟

دستگاه های CPAP سی پپ از وقفه های تنفسی ناشی از آپنه خواب جلوگیری می کنند. این دستگاه ها همچنین عوارض جانبی مضر آپنه خواب را از بین می برند. مزایای قابل توجه استفاده از دستگاه CPAP سی پپ عبارتند از:

 • بهبود کیفیت خواب.
 • کاهش خطر حمله قلبی و سکته مغزی.
 • کاهش خواب آلودگی در طول روز.
 • بهبود احتمالی و کنترل قند در افراد مبتلا به دیابت.

تفاوت بین دستگاه های سی پپ (CPAP ) ، اتو سی پپ(APAP) و بای پپ (BiPAP) چیست؟

از دیگر انواع دستگاه های تنفسی می توان به دستگاه های اتوسی پپ و بای پپ اشاره کرد. در اینجا تفاوت آنها آمده است: دستگاه CPAP سی پپ : این دستگاه برای تولید هوای فشرده شده، در یک سطح فشار هوای ثابت برنامه ریزی شده است. برای تغییر فشار هوا باید تنظیمات دستگاه را تغییر دهید.

دستگاه اتو سی پپ: این دستگاه نوع تنفس شما را در طول شب بررسی می کند.توسط کارشناس یک بازه فشار درمانی برای دستگاه تنظیم می شود و دستگاه به طور اتوماتیک فشار هوای مناسب را جهت برطرف کردن آپنه خواب و یا انسداد اعمال می کند.

BiPAP بای پپ (فشار جریان هوای مثبت دو سطحی): این دستگاه دارای دو سطح تنظیم فشار است، یک فشار بلاتر برای دم و فشار کمتر برای بازدم می باشد. برای افرادی که نمی توانند دستگاه های CPAP سی پپ را تحمل کنند یا سطح دی اکسید کربن در خون شان بالا است استفاده می شود. دستگاه‌های BiPAP بای پپ همچنین قابلیت تنظیم back up rate (تعداد نرخ تنفسی پشتیبان) برای بیماران مبتلا به آپنه مرکزی خواب را دارند. تعداد نرخ تنفس پشتیبان (bR) تنفس فرد را تضمین می کند، زیرا مشکل اصلی آپنه مرکزی خواب، شروع تنفس است.

بنابراین دستگاه مورد نیاز بیمار، بنابر وضعیت بیمار توسط پزشک معالج مشخص می شود. پس از مشخص شدن دستگاه برای خرید یا اجاره دستگاه با کارشناسان کالا درمان تماس بگیرید.

مزایای اجاره سی پپ :

استفاده از سی پپ می تواند بیماری آپنه انسدادی را کنترل و درمان کند، برطرف کردن این مشکل میتواند خر و پف را کاهش داده و کیفیت خواب را افزایش دهد، با اجاره دستگاه سی پپ هزینه های بیمار کاهش پیدا کرده چرا که سی پپ گران قیمت است و خرید آن به همین سبب دشوار می باشد.

فروشگاه کالا درمان علاوه بر فروش تمامی تجهیزات پزشکی در تمام گروه های مورد نیاز خانگی و مراکز درمانی، در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی به خصوص تجهیزات تنفسی مانند اکسیژن ساز، سی پپ، اتوسی پپ و بای پپ فعال است و بهترین کالاها را از نظر برند و قیمت برای اجاره در اختیار بیماران قرار می دهد. جهت اجاره دستگاه سی پپ و یا اتو سی پپ می توانید با کارشناسان کالا درمان تماس بگیرید و کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در زمینه اجاره و خدمات پس از آن ارائه می دهند. از مزیت های اجاره سی پپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • • هزینه های بیمار کاهش پیدا می کند زیرا سی پپ و اتوسی پپ دستگاهی گران قیمت است به خصوص اگر از برندهایی باشد که توسط شرکت های مختلف به کشور وارد می شود.
 • • همان طور که قبل تر نیز ذکر شد، بسیاری از بیماران لازم است تنها مدتی از سی پپ استفاده کننده و در صورت خرید دستگاه، پس از دوره درمان بلااستفاده می ماند. اجاره سی پپ این مشکل را برطرف می کند.
 • • دستگاه اجاره شده چون مدت کمتری استفاده می شود، نگه داری و تعویض فیلترهای آن نیز کمتر بیمار را درگیر می کند.
 • • دستگاه سی پپ در برندهای متنوع خارجی و تولید داخل عرضه می شود مانند BMC، لوون اشتاین، سفام و رزمد که قیمت های متنوعی دارند و بیمار می تواند بسته به توانایی مالی خود و مشکل بدنی که دارد مناسب ترین دستگاه را اجاره نماید.
 • • ممکن است افراد توانایی خرید مدل های جدید دستگاه های تنفسی که وارد بازار می شوند را نداشته باشند. این مشکل با امکان اجاره دستگاه برطرف می شود.
Cpap Rent

سوالات متداول در اجاره دستگاه کمک تنفسی سی پپ:

انواع سی پپ

1. دستگاه سی پپ فشار ثابت CPAP

2. دستگاه اتو سی پپ APAP

چگونه دستگاه سی پپ مناسب را برای بیمار خود انتخاب کنید؟

برای انتخاب دستگاه مناسب سی پپ یا اتو سی پپ، باید به نتیجه تست خواب برای بیمارانی که دچار وقفه تنفسی هنگام خواب هستند، پیشینه بیماری های ریوی یا حال عمومی بیمار توجه کرد. طبق دستور پزشک و تماس با کارشناسان کالا درمان دستگاه مورد نیاز بیمار خود را دریافت کنید.

مدت زمان مورد نیاز استفاده از سی پپ چقدر است؟

بیمارانی که طبق دستور پزشک ملزم به استفاده از دستگاه سی پپ شده اند، عموما نگرانی درباره مدت زمان استفاده موثر دارند. در صورتی که دچار وقفه تنفس هنگام خواب هستید، توصیه می شود در تمام مدت خواب شبانه و خواب در بعد از ظهر از دستگاه استفاده کنید. طول مدت اجاره وابسته به بازه زمانی تجویز شده توسط پزشک می باشد.

چگونگی ارائه خدمات تحویل و نصب دستگاه سی پپ

پس از تایید دستگاه انتخاب شده مراحل زیر طی می شود:

اطلاعات بیمار دریافت شده و مشاوره اولیه با کارشناسان کالا درمان انجام می شود.

عقد قرارداد صورت گرفته و تضمین های لازم مانند چک، سفته و مدارک شناسایی دریافت می شود.

دستگاه سی پپ یا اتو سی پپ در سریع ترین زمان ممکن در مناطق 22 گانه تهران، کرج و کرمانشاه به صورت رایگان ارسال می شود.

بیمار یا همراه بیمار می تواند در مدت اجاره دستگاه سی پپ جهت پیگیری وضعیت بیمار و ایجاد تغییرات لازم در تنظیمات دستگاه با کارشناسان در ارتباط باشد.

دستگاه به منظور استفاده بیماران بعدی از لحاظ فنی چک شده، کالیبره و تمیز می شود.

قرارداد، تضمین ها و مدارک مشتری تحویل داده می شود.

قیمت اجاره دستگاه سی پپ

هزینه و قیمت انواع سی پپ بر اساس برند هر کدام متغیر است، برای استعلام قیمت اجاره سی پپ می توانید از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت اقدام کنید و در عین حال نگران قیمت اجاره دستگاه سی پپ نباشید، کلیه هزینه ها در کالا درمان کاملاً منطقی و منصفانه محاسبه می شوند تا رضایت مشتریان عزیز حاصل شود.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل مزایای مختلفی دارد، از جمله:

مزایای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل چیست؟

1- اولین و بهترین مزایای اجاره تجهیزات پزشکی این است که این تجهیزات را به سادگی چه در منزل، محل کار و هر جایی که نیاز باشد تحویل می گیرید.

2- طی اجاره این دستگاه ها و تجهیزات از آموزش های استفاده از آن بهره مند می شوید و می توانید بسیار ساده از آن ها استفاده کنید. وجود مشاوران و متخصصان در این امر می تواند کمک شایانی به شما کند تا با اعلام مشخصات و توضیحات بالینی بیمار و یا سالمند خود بهترین و مناسب ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی را دریافت کنید. همچنین با اجاره تجهیزات پزشکی می توانید از به روز ترین مدل های بازار و بهترین کیفیت ها بهره ببرید.

انواع تجهیزات پزشکی قابل اجاره

بسیاری از تجهیزات پزشکی تنفسی، قلبی ، ارتوپدی و تجهیزات ICU , CCU را می توانید به سادگی اجاره کنید؛ دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی، تخت، تشک، ساکشن، پمپ سرنگ، اکسیژن ساز، نبولایزر، پالس اکسیمتر، فشارسنج و ... .

از خدمات بارز شرکت مهندسی پزشکی کالا درمان در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

- معرفی جدیدترین و بهترین برندهای تجهیزات پزشکی از نظر کیفیت .

- معرفی مناسب ترین برندها از نظر قیمت.

- خرید و یا اجاره تجهیزات پزشکی آی سی یو و سی سی یو (ICU – CCU).

- ارسال تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما در کوتاهترین زمان در محل مورد نظر شما.

- پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته جهت نصب، راه اندازی و رفع عیب تجهیزات پزشکی.

- اجاره تجهیزات پزشکی بصورت شبانه روزی در سطح مناطق شمال، غرب، شرق و مرکز تهران، کرج و کرمانشاه ارائه می‌گردد.

در صورتی که برای درمان بیماران عزیزتان به اجاره تجهیزات پزشکی نیاز دارید می توانید اجاره تجهیزات پزشکی در منزل را از شرکت کالا درمان انجام دهید،و جهت هماهنگی اجاره کلیه تجهیزات پزشکی در منزل با شماره تلفن22054414-021 و یا 09125904227 (پاسخگویی 24 ساعته) تماس حاصل نمایید.

اجاره تجهیزات اتاق ICU و CCU

در صورت نیاز به تجهیزات پزشکی بیمارستانی از جمله تجهیزات مورد نیاز اتاق ICU و CCU امکان اجاره آن ها نیز وجود دارد و نیازی به خرید محصولات وجود ندارد، دقت داشته باشید که این تجهیزات، توسط پزشکان متخصص تجویز می شوند، پیش از اجاره تجهیزات پزشکی، از پزشک متخصص مشورت بگیرید تا مشکلی به وجود نیاید.

Rent

توصیه های مهم هنگام اجاره تجهیزات پزشکی در منزل و شبانه روزی

همانطور که گفته شد اجاره تجهیزات پزشکی می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد، ولی در صورتی که به این توصیه ها دقت کنید:

• کیفیت و استاندارد دستگاهی که میخواهید اجاره کنید را بسنجید و از مراکز معتبر این تجهیزات را اجاره کنید.

• سالم بودن دستگاه هنگام تحویل، یکی از توصیه های مناسب است، به همین دلیل خانواده ها هنگام تحویل گرفتن تجهیزات باید ابتدا آن ها را تست کرده و در صورت سالم بودن، دستگاه را اجاره و یا خریداری کنند.

• مطمئن شوید تجهیزاتی که اجاره میکنید مناسب بیمار و یا سالمند شما باشد و تمام نیاز های او را پاسخ دهد، برای این کار با پزشکان و مشاوران مشورت کنید.

• بسیاری از تجهیزات پزشکی قابل اجاره، بنا به بیماری فرد، سن و حتی جنسیت آنها میتواند تفاوت هایی داشته داشته باشد که قابل توجه هستند.

• وزن بیمار و طول دوره استفاده بیمار را حتما به مشاورین و متخصصان این امر توضیح دهید تا مناسب ترین دستگاه را اجاره کنید.

• قبل از شنیدن هر توصیه و اقدامی در جهت اجاره تجهیزات پزشکی با پزشک معالج بیمار و یا سالمند خود مشورت کرده و طبق آن عمل کنید.

• اگر دستگاه و تجهیزات مورد نظر شما دارای قطعات مصرفی هستند، حتما آنها را تهیه کنید و توجه داشته باشد از لوازم مصرفی مناسب همان دستگاه استفاده کنید.

چه افرادی به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل نیاز دارند؟

اجاره تجهیزات پزشکی یکی از رایج ترین اقداماتی است که برای بیماران در سنین مختلف و با شرایط مختلف انجام می شود. بسیاری از بیماران بعد از گذران دوره نقاهت در بیمارستان، در منزل نیز نیاز به ادامه درمان دارند. به این منظور، نیازمند اجاره برخی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی هستند که خریدشان مقرون به صرفه نیست. حتی گاهی برای مراکز درمانی هم، اجاره این دستگاه ها هزینه کمتری نسبه به خرید آنها دارد.

تجهیزات پزشکی را چند روز می توان اجاره کرد؟

زمان اجاره تجهیزات پزشکی به تجویز پزشک و نیاز بیمار وابسته است و محدودیتی ندارد شما می توانید تجهیزات را روزانه، هفتگی، ماهانه و… اجاره کنید.

آیا تجهیزات پزشکی به درب منزل هم ارسال می شود؟

بله، امکان ارسال به درب منزل در تهران و هم در شهرستان ها وجود دارد.

رزرو و اجاره تجهیزات پزشکی از کالادرمان چگونه انجام می شود؟

برای رزرو هر یک از تجهیزات پزشکی مورد نظر با شماره تلفن 22054414-021 تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما خواهند بود.

آیا تجهیزات پزشکی را تنها اجاره می دهید یا امکان خرید هم وجود دارد؟

بله تجهیزات پزشکی کالادرمان هم اجاره داده می شود هم امکان خرید آن ها وجود دارد.

Rent

اگر به دنبال یک شرکت معتبر برای اجاره کردن تجهیزات پزشکی در تهران هستید، کالا درمان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در این مجموعه انواع دستگاه ها و تجهیزات مورد نیازتان را می توانید با قیمتی مناسب به صورت شبانه روزی، هفتگی و ماهانه اجاره کنید. علاوه بر این، کارشناسان خبره این مرکز شما را راهنمایی می کنند تا بهترین دستگاه را برای بیمار خود انتخاب کنید تا طول درمان کاهش یابد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا دستگاه مورد نظرتان را به صورت رایگان درب منزل دریافت کنید.

ارتباط با ما

 • خیابان فاطمی خیابان هشت بهشت پلاک 18 واحد 5

 • 021-22054414

 • 09125904227