فارسی
 • انگلیسی

021-22054414 -- 09125904227

ارسال سریع کالا به سراسر ایران

خدمات پس از فروش

تعمیر تجهیزات پزشکی – تعمیر تجهیزات تنفسی

دپارتمان فنی تعمیر تجهیزات پزشکی شرکت کالا درمان

با دراختیارداشتن کادرفنی مجرب و جدیدترین تجهیزات تست، کالیبراسیون و اندازه گیری باهدف سرویس و تعمیر انواع تجهیزات پزشکی آماده ارائه خدمات تعمیر تجهیزات پزشکی، تجهیزات تنفسی و تجهیزات دندانپزشکی به بیماران، بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی، دندانپزشکی و همکاران می باشد.

Service

تعمیرات تجهیزات پزشکی بصورت تخصصی شامل:

تعمیرات انواع تجهیزات پزشکی شامل اکسیژن ساز، سی پپ، بای پپ، ونتیلاتور، تجهیزات تصویربرداری و تخت بیمارستانی توسط کارشناسان مجرب شرکت کالا درمان انجام می شود.

 • تعمیر دستگاه های تنفسی: بای پپ ، سی پپ، ونتیلاتور پرتابل و ایستاده
 • تعمیرات اکسیژن ساز
 • تعمیر پالس اکسی متر
 • تعمیر فشارسنج
 • دستگاه های الکتروکاردیوگراف
 • تعمیرات اکسیژن ساز
 • تعمیر دستگاه خلوص سنج اکسیژن
 • انواع اینسترومنت دندانپزشکی
 • هر نوع برد الکترونیک در دستگاه های تصویربرداری نظیر سی تی اسکن ، سونوگرافی ، رادیوگرافی
 • هر نوع برد الکترونیک دستگاه های تنفسی
 • دستگاه پمپ سرم و پمپ سرنگ
 • دستگاه مانیتور علائم حیاتی
 • ونتیلاتور مراقبت های ویژه و پرتابل
 • تجهیزات آزمایشگاهی

لذا با توجه به نیاز مراکز درمانی و بیماران شرکت کالا درمان با توجه به احساس نیاز بخش تجهیزات پزشکی کشور و در راستای اهداف شرکت، دپارتمان تعمیر تجهیزات پزشکی و خدمات پس از فروش خود را با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد گسترش داده و تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی را در بخش های مختلف انجام می دهد. از جمله تعمیراتی که در شرکت کالا درمان انجام می گیرد بصورت کلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرات تجهیزات پزشکی خانگی

تعمیرات لوازم پزشکی خانگی مورد استفاده بیماران در منزل، از جمله فعالیت شرکت کالا درمان در زمینه تعمیر تجهیزات پزشکی می باشد که شامل دستگاه های مختلف از جمله اکسیژن ساز خانگی، دستگاه های کمک تنفسی مانند بای پپ(Bipap ) وسی پپ (Cpap)، دستگاه اندازه گیری فشار خون، دستگاه پالس اکسی متر و … می باشد.

تعمیر تجهیزات پزشکی بیمارستانی

تعمیرات تجهیزات پزشکی بیمارستانی، از جمله دستگاه های تنفسی، دستگاه های قلب و عروق، تجهیزات تصویربرداری، تجهیزات عمومی و … در شرکت کالا درمان انجام می گیرد. تعمیر این تجهیزات پزشکی قسمتی از حوزه تعمیراتی و کاری شرکت کالا درمان می باشد که با استفاده از افرادی مجرب و تجهیزات فنی لازم در جهت تعمیرات تخصصی در شرکت کالا درمان انجام می گیرد و می تواند کمک حال بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز درمانی مختلف باشد.

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

– تعمیر یونیت های دندانپزشکی امروزه اهمیت بالای سلامت دهان و دندان ضرورت ارائه خدمات حرفه ای به بیمار را دو چندان کرده و اهمیت به این فاکتور اصلی سلامت، سبب گسترش روزافزون تکنولوژی تجهیزات دندانپزشکی و ابداع انواع یونیت های دندانپزشکی مدرن شده است .

یونیت های دندانپزشکی از بخش های متعددی ساخته شده است که شامل کنسول دندانپزشکی، سینی ابزار، بازوها، پایه، ستون، جعبه الکترونیک، و مدارهای آب و هوا می باشد. در اینجا لازم است اضافه کنیم که باید کار نصب و تعمیر یونیت دندانپزشکی را به متخصص بسپارید. در ادامه به شرح این موضوع خواهیم پرداخت.

یونیت دندانپزشکی، بخش کلیدی و مهم هر کلینیک دندانپزشکی می باشد که خرابی یا ضعف عملکردی این تجهیز می تواند بر سرعت و عملکرد یک دندانپزشک تاثیر سوء گذاشته و در نتیجه میزان رضایتمندی بیمار از فرآیند انجام درمان کاهش یافته و نهایتا منجر به کاهش درامد پزشک خواهد شد.

با توجه به قیمت بالای یونیت دندانپزشکی، ضروری است بصورت منظم و بر اساس چک لیست های استاندارد در دوره های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه، این تجهیزات بازبینی شوند و در صورت بروز هر گونه ایراد یا خرابی ، تعمیرات یونیت دندانپزشکی در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام شود. پر واضح است که تعمیر و نگهداری به موقع تجهیزات دندانپزشکی باعث افزایش ماندگاری آنها خواهد شد.

تعمیرات تجهیزات پزشکی در تهران و کرمانشاه

شرکت کالا درمان با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه، مشاوره، تجهیز مراکز درمانی و فروش تجهیزات پزشکی، قادر به ارائه خدمات تعمیرات و عیب‌یابی وسایل پزشکی مانند: دستگاه های کمک تنفسی مانند: بای پپ ،ونتیلاتور، ساکشن، تخت بیمار، اکسیژن ساز، دستگاه فتوتراپی یا زردی نوزاد و… است.

Service

در هنگام انتخاب شرکت تعمیرات تجهیزات پزشکی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

تجربه و تخصص

اولین و مهم ترین عامل در انتخاب شرکت تجهیزات پزشکی برای خرید و یا درخواست انجام تعمیرات تجهیزات پزشکی، داشتن صلاحیت‌، تخصص و مشارکت آن‌ها است.

شرکت کالا درمان با داشتن کارشناسان مجرب و آموزش دیده که دارای مدارک مهندسی الکترونیک و مهندسی پزشکی هستند همچنین با سابقه کاری مرتبط در این زمینه به ارائه تخصصی خدمات تجهیزات پزشکی می پردازد. همچنین شما عزیزان می توانید تجهیزات پزشکی خود را جهت انجام سرویس و تعمیر با خیال آسوده به کارشناسان کالا درمان بسپارید.

زمان تحویل و نحوه تعمیر تجهیزات پزشکی

پس از صحبت با کارشناسان شرکت کالا درمان، می توانید تجهیزات پزشکی خود را با هماهنگی قبلی جهت انجام امور مربوط به تعمیرات به شرکت کالا درمان بفرستید . کارشناسان ما ضمن بررسی تجهیزات پزشکی، ابتدا عیوب و خرابی تجهیزات پزشکی را تشخیص داده، سپس سعی می کنند در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت ایرادات دستگاه پزشکی شما را برطرف نموده و تعمیرات تخصصی را انجام دهند.

صرفه جویی در هزینه ها

مراقبت و نگهداشت صحیح تجهیزات پزشکی PM و انجام سرویس دوره ای منظم که با توجه به نوع دستگاه پزشکی متفاوت می باشد و به صورت دوره های شش ماهه و یا سالیانه می باشد، می تواند عمر مفید تجهیزات پزشکی را افزایش داده و از تحمیل هزینه های تعمیرات تجهیزات پزشکی و خواب دستگاه جلوگیری نموده. و در نتیجه موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.

اگر تجهیزات پزشکی مان به مشکل خورد چه کنیم؟

1- تماس با شرکت کالا درمان و مشاوره با کارشناسان فنی 2- پس از هماهنگی با کارشناس فنی مربوطه، ارسال تجهیزات پزشکی به شرکت 3- بررسی تجهیزات پزشکی توسط کارشناس فنی و پیدا کردن عیوب و خرابی تجهیزات پزشکی 4- اعلام هزینه تعمیرات به ارجاع دهنده 5- انجام تعمیرات و برطرف کردن ایرادات تجهیزات پزشکی توسط کارشناسان فنی

توانایی خوب نگه داشتن و تعمیر تجهیزات پزشکی می تواند به معنای زندگی یا مرگ یک بیمار باشد.

کالا درمان تمامی تجهیزات پیشنهاد شده را تنها از نماینده رسمی تجهیزات پزشکی و یا نمایندگی مجاز و انحصاری معتبرترین برندها، جهت توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی به مشتریان معرفی می نماید.

تماس جهت تعمیر و یا گارانتی تجهیز پزشکی

شماره تماس داخلی 3 22054414

پست الکترونیک خدمات پس از فروش: service@kaladarman.com

ارتباط با ما

 • تهران خیابان دکتر فاطمی خیابان هشت بهشت پلاک 18 ساختمان توحید واحد 5

 • 021-22054414